O firmie

Dostarczmy nowatorskich rozwiązań z zakresu HR, które przyczyniają się do wypełniania luk w kadrach, a także wspieramy poszukiwanie pracy przez osoby chcące rozwijać swoja karierę zawodową. Nasza agencja pracy zatrudnia wykwalifikowany personel, którego głównym zadaniem jest wspieranie klientów w ustalanych przez nich celach. Posiadamy wiedzę na temat lokalnego rynku pracy, jak i sytuacji mającej miejsce na Ukrainie. Specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników z Ukrainy. Znamy bardzo dobrze język ukraiński.

Pomagamy pracownikom z Ukrainy porozumieć się z polskim pracodawcą. Będziemy na każdym etapie prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych. Do każdego kandydata podchodzimy w sposób indywidualny. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować oferty pracy do indywidualnych potrzeb.

Rynek pracy jest niezwykle dynamiczny. Bardzo szybko się zmienia. Staramy się dostosowywać metody działania do potrzeb klientów, ich terminów, jak i celów, jakie mają. Współpraca z klientem jest dla nas bardzo ważna, dlatego ze wszystkich zadań staramy się wywiązywać z dużą starannością.